پریدن از بالاترین ارتفاع در همه ی نسخه های Assassin’s Creed

  1. خانه
  2. سرگرمی
  3. بازی
  4. پریدن از بالاترین ارتفاع در همه ی نسخه های Assassin’s Creed

سری Assassin’s Creed یک مجموعه بازی های ویدیویی است که هم اکنون از ده بازی اصلی، هفده بازی اسپین آف، چند فیلم کوتاه و پروژه های متنوع متنوعی تشکیل شده است.

این سری روی پلتفرم های متعددی عرضه شده است: iPhone، Android، Windows Phone، Microsoft Windows، Apple Macintosh، Nintendo DS، PlayStation 3، PlayStation 4، Xbox 360، Xbox One و Wii U.

گیم پلی بازی در ابتدای عرضه، مکانیسم های خاصی خود را داشت و بسیاری از بازیهای دیگر براساس آن جلو رفتند. این بازی در ژانر تاریخی، اکشن-ماجراجویی قرار می گیرد.

بدون شک Assassin’s Creed یکی از بزرگترین مجموعه های معاصر بازی و یکی از شناخته شده ترین عناوین تولید شده توسط یوبی‌سافت است. البته طی سالهای اخیر، رکود این مجموعه و تکراری شدن بازیها، انتقادات زیادی را متوجه شرکت سازنده کرده است.

از عرضه اولین نسخه این مجموعه بیش از ۱۰ سال میگذرد و خاطرات زیادی را برای بسیاری از ما رقم زده است، مخصوصا بخش های پریدن از ساختمان های بلند یا leap of faith که حداقل برای من بسیار جذاب بود و دوست داشتم حداقل یکبار هم که شده، چنین کاری را تجربه کنم (هر چند خوشحالم که انجامش ندادم چون معلوم نبود چه بلایی سرم می‌آمد!)

در این ویدیو، به سراغ بالاترین نقاط و مرتفع‌ترین سازه‌های موجود در این مجموعه بازیها خواهیم رفت تا ببینم پریدن از بالای آنها چه حسی دارد و خاطرات خوشایندمان را زنده کنیم! با ما همراه باشید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست