نبرد فوق العاده‌ی کریتوس و هرکول در گاد آو وار ۳ God of war

  1. خانه
  2. سرگرمی
  3. بازی
  4. نبرد فوق العاده‌ی کریتوس و هرکول در گاد آو وار ۳ God of war

بازی God of War III بلافاصله شما را به سمت مبارزه سوق می دهد ، زیرا کریتوس با صعود و نبرد در مسیر خود ، به کوه المپوس می رود تا از زئوس انتقام بگیرد.

راهنمای اولیه بازی به شما کمک می کند تا کنترل ها را بیاموزید و به سرعت درگیر مبارزات شوید. مقیاس بزرگ بازی خیلی سریع آشکار می شود.

نه تنها قله کوه المپ، که سرزمین پای کوه آنقدر حرفه‌ای طراحی شده است که حتی تماشای آن میتواند بسیار لذت بخش باشد. باید گفت که طراحی هنری و گرافیک بازی بسیار خوب از آب درآمده!

 

گیم پلی ترکیبی از مبارزات وحشتناک و تفکر برای حل پازل هاست.
مبارزات به تقابل و هجوم دیوانه وار به دشمنان و رویدادهای سریع سینمایی در برابر دشمنان بزرگتر است که اغلب اوقات شامل فشار دادن دکمه های خاص هستند و همانطور که در بازی به شما نشان داده میشود، برای موثر بودن حملات، باید دکمه هایی را به صورت متوالی و پشت سر هم بفشارید.

کریتوس و هرکول

هرکول، برادر ناتنی کریتوس و فرزند زئوس است. وی از مورد توجه بودن کریتوس بسیار دلخور است و به افتخارات وی حسادت میکند.
تا اینکه در این قسمت، تصمیم میگیرد با از بین بردن کریتوس و محافظت از المپیوس در برای وی، تمام افتخارات کریتوس را از آن خود کند و شهرتی بهم بزند.
صحنه‌های مبارزه این دو قهرمان افسانه‌ای فوق العاده از آب درآمد و میتواند شما را حسابی هیجان‌زده کند، مخصوصا اگر از طرفداران سری گاد آو وار باشید. امیدواریم لذت ببرید.

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست