بهترین روش افزایش درآمد تا ۱۰ برابر!

  1. خانه
  2. /
  3. هوش مالی
  4. /
  5. بهترین روش افزایش درآمد تا ۱۰ برابر!
بهترین روش افزایش درآمد

وقتی می‌توانیم درآمد خود را تغییر دهیم که عادت‌ها و رفتار خود را تغییر دهیم. یعنی می‌توان گفت منشا هر تغییری خود ما و فکرمان است.

اما فقط وقتی با خودتان متفاوت از گذشته رفتار می‌کنید، می توانید انتظار داشته باشید که تغییرات قابل توجهی در درآمد خود مشاهده کنید.

دلیل این امر ساده است: شما به مردم یاد می دهید که چگونه با شما رفتار کنند!

اگر به مردم بگویید که فقط فرصت های عالی را می پذیرید ، این همان چیزی است که شما شروع به جذب خواهید کرد. شما آنچه را که هستید جذب می کنید – پس مطمئن شوید که موارد مناسب را به طرف خود میکشید.

برای اینکه افزایش درآمد شخصی داشته باشید باید با یک برنامه افزایش درآمد صحیح جلو بروید؛ می‌توانید در مدت زمان کوتاهی به هدف خود که در ابتدا تغییر خود و افکارتان است برسید.

بهترین روش افزایش درآمد: مانند یک میلیونر عمل کنید!

اگر می خواهید فرد خاصی باشید، پس براساس آن رفتار کنید!

تونی رابینز یک بار از جمع هزاران نفر خواست تا تصور کنند که کسی زنگ در خانه‌شان را به صدا درآورده است. هنگامی که آنها در را باز کردند، وی به آنها گفت که “یک فرد افسرده” در درب است. سپس از آنها خواست كه آن شخص را توصیف كنند.

آن‌ها گفتند: شانه های فرو رفته، موهای کثیف، اخم، صدای آرام ، بدون تماس چشمی.

سپس او از آنها خواست كه تصور كنند كه “فرد خوشبختی” زنگ در را صدا می كند. چه چیزی به نظر می رسد؟
لبخند بزرگ، چشمان دوستانه، دست گرم، چانه بلند شده، بلند ایستاده است، ارتباط چشمی دارد!

سپس رابینز از همه خواست که به مدت یک دقیقه رفتار “یک فرد افسرده” و “یک فرد خوشحال” را تقلید کنند، یعنی “افسرده” عمل کرده و “خوشحال” عمل کنند. رابینز از آنها پرسید که بعد از آن چه حسی دارند.
شرکت کنندگان دریافتند این کار واقعا تأثیر بسیار زیادی بر احساس آنها داشت!

حتی یک دقیقه بازی کردن مانند “یک فرد افسرده” باعث شد بسیاری از افراد واقعاً احساس غم و ناتوانی کنند.

البته مطمئنا افسردگی و اضطراب واقعی موضوعات عظیم و پیچیده ای هستند که نمی توان به راحتی آنها را از بین برد. اما آیا تا حالا به این فکر کردید که بهترین روش افزایش درآمد در درون خود شما و کارهایی است که می‌کنید؟

بهترین روش افزایش درآمد

نحوه عملکرد شما چگونه است

آرنولد شوارتزنگر در زندگینامه خود نوشت: تنها روشی که شما تبدیل به یک فرد موفق و پیشرو شوید این است که با خود مانند یک شخص موفق رفتار کنید.

من هم وقتی برای اولین بار نوشتن را شروع کردم، با خودم مثل یک نویسنده کاملاً آماتور رفتار کردم. من در هیچ ابزاری یا آموزشی سرمایه گذاری نکردم، متناقض نوشتم، و به ارائه هیچ ارزش واقعی توجه نکردم. در نتیجه ، من هرگز پیشرفت نکرده ام.

سالها گذشت. سرانجام ، من شروع به رفتار با خودم مثل یک حرفه ای واقعی کردم. کارهایی را انجام دادم که نویسندگان حرفه ای انجام می دادند – سرمایه گذاری روی خودشان ، آزمایش کردن ، یادگیری مهارت های جدید و…

بنابراین، من شروع به سرمایه گذاری های جدی کردم، مثل خرید یک دوره آموزشی نویسندگی به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان و خواندن ده ها کتاب!
علاوه بر این، نوشتن را به طور مداوم ادامه دادم و سعی کردم تا حد ممکن متمرکز کار کنم. در نتیجه،
برخورد با خودم مثل نویسنده حرفه ای نتایج عظیمی به من دست داده است.

برای پولدار شدن، با خود مثل یک حرفه ای رفتار کنید!

برای زمان خود ارزش قائل باشید

برای افزایش درآمد شخصی وانمود کنید که زمان شما ارزشی معادل ۱ میلیون تومان به ازای هر ساعت دارد. حالا آیا پنج ساعت را صرف انجام کارهای اضافی و بیهوده می کنید؟

هرکدام از ما، ساعت‌های خیلی کمی از عمر دنیا را در اختیار داریم. با وجود این، باز هم بسیاری از افراد وقت خود را صرف فعالیت‌های بی کیفیت می کنند که به آنها کمکی برای رسیدن به اهداف واقعیشان نمی‌کند.

حقیقت این است که، اکثر مردم وقت خود را بسیار بیشتر از آنچه فکرش را بکنید تلف می‌کنند. آن‌‌ها به کارها و فعالیت‌هایی که برایشان خروجی خاصی ندارد، مشغول هستند.

آنها ساعت ها وقت خود را صرف تماشای تلویزیون و رسانه های بی کیفیت می کنند و مخاطب خبرها و مطالب بی‌ارزش و غیرمولد هستند

یکی بهترین روش ها برای اینکه بدانیم چگونه ثروت را جذب کنیم، این است که وانمود کنیم هر ساعت از زندگی ما، میلیون‌ها تومان ارزش دارد.

در آن صورت، زندگی شما چطور خواهد بود؟ با چه افرادی ملاقات می‌کنید؟ چه افرادی را از زندگیتان دور می‌کنید؟ در برنامه افزایش درآمد شخصی خود چه تغییراتی ایجاد می‌کنید؟

پس از شروع به تغییر، نتایج شما باورنکردنی خواهد بود

بهترین روش افزایش درآمد

وقتی که شروع به جدی گرفتن خودتان می کنید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

همانطور که گفته شد بهترین روش افزایش درآمد فقط در درون خود شما است. شما به مردم یاد می دهید که چگونه با شما رفتار کنند.

اگر به مردم بگویید که وقت شما آزاد و کم ارزش است، مردم دقیقا همینطور با شما برخورد خواهند کرد. اما اگر به مردم یاد دهید که وقت شما گران است، مهم و با ارزش است، در این صورت مردم به نوع دیگری پاسخ خواهند داد.

آنچه فکر می کنید همان چیزی است که به آن تبدیل می شوید.

باور های شما در مورد خودتان، آینده را رقم میزند

قبل از اینکه شروع به انجام کاری کنید، ببینید در آن از خود چه انتظاراتی خواهید داشت. آیا واقعا به فکر افزایش درآمد شخصی خود هستید؟ آیا به خود میگویید میخواهم پولدار شوم؟ یا اولویت‌های دیگری در زندگی دارید؟

اگر باور دارید که می توانید به موفقیت برسید، احتمال رسیدن به آن بسیار بسیار بیشتر میشود.

اما برعکس نیز صادق است، اگر فکر میکنید که نمی توانید، احتمالاً همین اتفاق می افتد. هیچ کس به بیشتر چیزی که باور دارد نمیرسید!

آنچه واقعاً و عمیقاً درباره خودتان اعتقاد دارید، به احتمال بسیار زیاد اتفاق خواهد افتاد.

به چه چیزی باور داری؟

مشکل این است که اکثر مردم خودباوری قدرتمندی ندارند. از بهترین روش افزایش درآمد اعتماد به خود و توانایی‌های خود است. (پیشنهاد میکنم این مقاله را بخوانید تا بهتر موضوع را درک کنید: از کجا بفهمیم اعتماد به نفس داریم)

اگر می خواهید یک زندگی باورنکردنی و موفق داشته باشید، باید باور کنید که موفقیت تنها گزینه ممکن است.

اگر می خواهید درآمد خود را افزایش دهید ، باید به سرچشمه بروید – یعنی طرز فکرتان!
شما نمی توانید مشتری ، مدیران استخدام یا افراد اطراف خود را کنترل کنید. شما می توانید خود و آنچه را که در مورد خودتان باور دارید کنترل کنید.
همه نتایج ناشی از اعتقاد شماست.

در نتیجه

اعتقادات خود را ارتقا دهید و رفتار خود را مانند یک حرفه ای واقعی تنظیم کنید. اگر خودتان را به آن شخص تبدیل کردید ، می توانید با جدیت رفتار کنید و به بهترین روش افزایش پول دست یابید.
این موضوع، یکی از جدی‌ترین مباحث در حوزه هوش مالی است.

هنگامی که با خودتان مثل یک میلیاردر یا مدیر عامل رفتاری میکنید، تغییراتی در سبک زندگی شما ایجاد میشود که احتمال رسیدن به رویاهایتان را بسیار افزایش خواهد داد.

برای ایجاد یک تغییر بزرگ و مهم در زندگی شخصی‎‌تان، مقالات مجله اینترنتی توسکا را حتما دنبال کنید!

کانال تلگرام - مجله اینترنتی توسکا

این مطلب را برای دیگران بفرستید!

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست